Galeria

Strona główna

/

Galeria

Nasza Galeria

Galeria naszych przedszkolaków

Witamy w naszej galerii "Kasztankowe Przedszkole"! Tutaj znajdziecie obraz naszej codzienności, pełnej radości, kreatywności i niekończącej się zabawy. Zdjęcia mówią więcej niż tysiąc słów, więc zapraszamy do wirtualnej podróży po naszym przedszkolu.

Przeglądając naszą galerię, zobaczycie jak różnorodne i bogate są nasze działania. Zdjęcia z warsztatów plastycznych, na których tworzymy niezwykłe dzieła sztuki, z zabaw ruchowych w ogrodzie przedszkolnym, gdzie ćwiczymy nasze ciała i rozwijamy umiejętności motoryczne, a także z naszych wycieczek i uroczystości szkolnych.

Zdjęcia ukazują też nasiąkniętą miłością i zaangażowaniem atmosferę, która panuje w "Kasztankowym Przedszkolu". Zobaczycie na nich twarze naszych wspaniałych nauczycieli, zawsze gotowych do pomocy, cierpliwych i pełnych pozytywnej energii.

  • Wszystko
  • Zabawy
  • Rysowanie
  • Czytanie

Galeria prezentuje również nasze jasne, przestronne i kolorowe sale, w których każde dziecko ma przestrzeń do nauki, zabawy i odpoczynku. Widać na nich także kąciki tematyczne, które umożliwiają dzieciom rozwijanie swoich zainteresowań.

Mamy nadzieję, że nasza galeria pozwoli Wam poczuć atmosferę "Kasztankowego Przedszkola", która jest pełna ciepła, przyjaźni i radości. Zapraszamy do częstego odwiedzania naszej strony i obserwowania, jak rosną i rozwijają się nasze przedszkolaki.

Kasztankowe przedszkole

Kasztankowe Przedszkole to miejsce pełne radości i bezpieczeństwa, które inspiruje dzieci do odkrywania swojego potencjału. Nasz profesjonalny zespół stawia na wszechstronny rozwój, oferując zróżnicowane zajęcia, od muzyki i tańca, po naukę języków obcych. Bezpieczeństwo, zdrowe jedzenie i indywidualne podejście do edukacji to nasze priorytety. Kasztankowe Przedszkole - miejsce, gdzie każde dziecko może rosnąć i rozwijać się we własnym tempie.

Skontaktuj się z nami

Adres

ul. Matejki 12, 59-900 Zgorzelec

Telefon

757 752 360

© Kasztankowe przedszkole. All Rights Reserved. Designed by HTML Codex
Distributed By: ThemeWagon